Ako si vybrať svoj bazén?

Ako si vybrať svoj bazén?

Bazén sa stáva bežnou súčasťou života rodín, miestom relaxácie, oddychu, miestom stretávania sa s priateľmi, miestom športového vyžitia, miestom prvých plaveckých pokusov detí.

Bazén - vaša voľba

Ak je kritériom len cena, je pre Vás preklikávanie na stránkach internetu stratou času. Odporúčame návštevu niektorého z hypermarketov, kde dostanete za pár tisíc korún vkusne zabalenú krabicu obsahujúcu nejaký igelit, kovové tyčky, skrutky a niečo čudesné s káblom do elektriny nesúce honosný názov filtračné zariadenie. V lepšom prípade Vám odborný personál vysvetlí pojem „life time guarantie“ vzťahujúci sa k obsahu už spomenutej vkusnej škatule.

Ak ste sa rozhodli ísť cestou hľadania, veríme, že tento web Vám bude nápomocný. Veríme, že Váš bazén bude oázou radosti a slnka. Na malom slovenskom trhu je minimálne 100 dodávateľov bazénov. Firiem, ktoré majú kvalitné odborné, technologické a výrobné zázemie je ako šafránu a s odbornosťou, technológiou a dôsledným remeselným spracovaním bazénu úzko súvisí Vaša spokojnosť a v neposlednom rade aj investované prostriedky.

Spoločnosť ASIO-SK s.r.o. pristupuje ku každej realizácii zodpovedne a je jedno či ide o najväčší bazén na Slovensku (bazén LAGÚNA na kúpalisku VADAŠ v Štúrove), alebo o záhradný bazén v Dolnej Hornej. Spokojnosť investora nie je fráza, spokojnosť investora je hlavný marketingový prostriedok pre budúce realizácie. Pracujeme s tímom odborníkov na postoch technológov a s remeselne zdatnými MAJSTRAMI vo výrobe. Všetky akcie realizujeme kmeňovými zamestnancami. Ľudský potenciál a technologický vývoj je to na čom staviame spokojnosť investora. A samozrejme DOBRÝ POCIT.

Overený výrobca a dodávateľ

Spoločnosť ASIO-SK s.r.o. pristupuje ku každej realizácii zodpovedne a je jedno či ide o najväčší bazén na Slovensku (bazén LAGÚNA na kúpalisku VADAŠ v Štúrove), alebo o záhradný bazén u vás doma.

Spokojnosť investora nie je fráza, spokojnosť investora je hlavný marketingový prostriedok pre budúce realizácie.

Pracujeme s tímom odborníkov na postoch technológov a s remeselne zdatnými MAJSTRAMI vo výrobe. Všetky akcie realizujeme kmeňovými zamestnancami. Ľudský potenciál a technologický vývoj je to na čom staviame spokojnosť investora. A samozrejme DOBRÝ POCIT.

Bazén - ako si vybrať
ASIO - rodinne bazeny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Archív

CENOVÁ PONUKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Napíšte nám