Obojstranne pochôdzne prestrešenia LA

Obojstranne pochôdzne prestrešenia LA

Zastrešenia obojstranne pochôdzne LA

Elegantný a vzdušný model zastrešenia je uprednostňovaný mnohými zákazníkmi pre svoj tvar, veľký priestor a neobmedzený pobyt.

Zaistí Vám príjemný pobyt vo Vašom bazéne za všetkých poveternostných podmienok

Zastrešenie je svojím prevedením veľmi podobné jednostranne pochôdznym oblúkovým zastrešeniam, je však oveľa vyšší. Je to tzv.: obojstranne pochôdzny typ – to znamená, že sa dá pod ním chodiť na všetkých stranách bazéna.

Spríjemní pobyt v bazéne v horúcich i v chladných dňoch.

Konštrukcia hliníkových profilov je najviac dimenzovaná zo všetkých modelov zastrešenia bazénov.

Technické prevedenie

Na výrobu zastrešení používame špeciálne vystužene eloxované profily 50×60 a 60x60mm.

Výplň modulov a čiel je komôrkovym polykarbonátom s hliníkovou výstuhou, veľmi pevné a vhodné aj do horských oblastí.

Veľmi ľahký posun modulov a pochôdznych koľajníc je zabezpečený pomocou nerezových ložisiek, ktoré sú dodávané zdarma.

Všetok spojovací materiál na výrobu zastrešenia bazéna je nerezový, alebo hliníkový. Jedná sa o perfektné riešenie zastrešenia bazéna v štýlovom a robustnom prevedení.

Pre dokonalé utesnenie medzi segmentami je použité tesnenie EPDM v čiernej farbe. Vďaka svojím vlastnostiam zaručuje maximálnu životnosť a vysokú pružnosť v každom ročnom období.

Príklady realizácií

Referencie

Vzhľadom na veľké množstvo realizovaných bazénov či už v skimmerovom prevedení, alebo v prevedení s prepadovým žľabom uvádzame v ďalšom len niektoré lokality zabudovania: Humenné, Rožňava, Kalinovo, Rimavská Sobota, Lučenec, Brezno, Veľký Krtíš, Dobrá Niva, Banská Bystrica, Vlkanová, Žiar nad Hronom, Lutila, Rimavské Janovce, Levice, Kalná nad hronom, Zbrojníky, Dvorníky, Nitra, Koliňany, Nitrianske Hrnčiarovce, Šaľa, Bratislava, Rovinka, Borinka, Mariánka, Bernolákovo, Kráľov Brod, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Vrícko, Nemce, Zálesie, Sučany, Dlhé Pole, Petrovice, Lazy pod Makytou, Opatová, Považská Bystrica, Konská, Rosina, Dubnica nad Váhom, Žilina, Necpaly, Bytča, Martin, Réca, Rajecké Teplice, Malatíny, Senica, Lozorno, Suchá nad Parnou, Vráble, Dvory nad Žitavou, Zlaté Moravce, Zázrivá, Ružomberok, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Michal na Ostrove, Báb, Nové Zámky, Bánov, Trnovec nad Váhom, Modra, Bratislava, Pezinok, Podunajské Byskupice, Tomášov, Smolenice, Ivánka pri Dunaji, Dunajská Streda, Bojnice, Púchov, Senec, Krajné…     Bližšie informácie na vyžiadanie.