Bazénové plachty

Bazénové plachty

Bazénové plachty

Bazénové plachty a bezpečnosť

Bazénové plachty – bezpečnostné univerzálne plachty sú jednoducho použiteľné pre všetky typy bazénov. Sú položené na bazénovom leme a nedotýkajú sa vodnej plochy.

Mimo izolačné funkcie tiež chránia pred pádom Vašich detí alebo domácich zvierat do bazéna.

Bezpečnostná plachta je vyrobená z PVC fólie, ktorá je naviac zosílená tkaninou, ktorá zvyšuje pevnosť plachty. Každých 80 až 100 centimetrov je plachta zosílená tyčou z duralovej zliatiny.

K ďalšiemu vybaveniu tiež patrí ručný naviják, navíjacia a fixačná tyč, nerez hmoždinky a rýchlo-úchyty.

Bazénové plachty a spoľahlivosť

Sú robustné, mimoriadne spoľahlivé a bezpečné, zabraňujú znečisteniu vody (voda na plachte odtečie, popadané lístie a iné nečistoty sú zachytené na povrchu), zvyšujú teplotu vody o 2 – 6°C (tepelné straty pri použití týchto krytov sú nižšie ako u solárnych fólií).

Je možné inštalovať ich na väčšinu bazénov a krycia fólia sa dodáva v modrej, zelenej, pieskovej a šedej farbe. Varianta SOLAR je priesvitná a tak ohrieva bazénovú vodu.

Príklady realizácií

Referencie

Vzhľadom na veľké množstvo realizovaných bazénov či už v skimmerovom prevedení, alebo v prevedení s prepadovým žľabom uvádzame v ďalšom len niektoré lokality zabudovania: Humenné, Rožňava, Kalinovo, Rimavská Sobota, Lučenec, Brezno, Veľký Krtíš, Dobrá Niva, Banská Bystrica, Vlkanová, Žiar nad Hronom, Lutila, Rimavské Janovce, Levice, Kalná nad hronom, Zbrojníky, Dvorníky, Nitra, Koliňany, Nitrianske Hrnčiarovce, Šaľa, Bratislava, Rovinka, Borinka, Mariánka, Bernolákovo, Kráľov Brod, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Vrícko, Nemce, Zálesie, Sučany, Dlhé Pole, Petrovice, Lazy pod Makytou, Opatová, Považská Bystrica, Konská, Rosina, Dubnica nad Váhom, Žilina, Necpaly, Bytča, Martin, Réca, Rajecké Teplice, Malatíny, Senica, Lozorno, Suchá nad Parnou, Vráble, Dvory nad Žitavou, Zlaté Moravce, Zázrivá, Ružomberok, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Michal na Ostrove, Báb, Nové Zámky, Bánov, Trnovec nad Váhom, Modra, Bratislava, Pezinok, Podunajské Byskupice, Tomášov, Smolenice, Ivánka pri Dunaji, Dunajská Streda, Bojnice, Púchov, Senec, Krajné…     Bližšie informácie na vyžiadanie.

Napíšte nám