Bezplatná konzultácia

Terasové prekrytia bazénov

Terasové prekrytia bazéna

unikátne prekrytie bazéna

Terasové prekrytia, často označované ako terasové prestrešenia, predstavujú dizajnovo unikátne zastrešenie pre vaše bazény, domáce jazierka ,filtrácie , zapustené vírivé vane do zeme či akýkoľvek iný podzemný priestor.

Terasové prekrytia sú vždy navrhnuté a vyrábané podľa individuálnych požiadaviek zákazníka s maximálnym dôrazom na detail.

Funkčné, bezpečné, nadčasové a moderné – tak by sa dali v skratke opísať ploché bazénové zastrešenie pojazdnou terasou. Pojazdné terasy sú navrhnuté tak, aby splnili aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Terasové prekrytia bazéna

Prekrytie bazéna, ktoré splní

všetky potreby zákazníka

Naše prekrytia bazéna, teda pojazdné terasy vynikajú predovšetkým svojou využiteľnosťou. Vďaka zastrešeniu bazéna posuvnou terasou využijete naplno priestory, ktoré by ste bežným zakrytím bazéna nevyužili. Hovoríme o plnohodnotnej posuvnej terase, ktorá nielen zakryje váš bazén, ale vďaka svojej nosnosti, umožní po kryte chodiť a Vy ju môžete maximálne a plnohodnotne využívať aj k iným aktivitám a relaxácii.  Pojazdnú terasu môžete využiť pre záhradné sedenie, opaľovanie, grilovanie s priateľmi , alebo ako hraciu plochu pre deti.

bezpecnost - vyhody terasoveho prekrytia

Bezpečie detí a domácich miláčikov

Vďaka nášmu chytrému zastrešeniu bazéna zabránite pádu vašich detí alebo domácich miláčikov do vody

priestor - vyhody terasoveho prekrytia

Efektívne využitý priestor

Vďaka zastrešeniu bazéna posuvnou terasou môžete plnohodnotne a akokoľvek využívať aj plochu nad vaším bazénom.

nosnost - vyhody terasoveho prekrytia

Plnohodnotný priestor

Plnohodnotné využitie posuvnej terasy, a to až do zaťaženia na 100kg/m2 (celková nosnosť bez bezpečnostného koeficientu 150 kg/m2).

moznosti - - vyhody terasoveho prekrytia

Individuálne možnosti

Ako jediní na trhu ponúkame individuálne spracovanie posuvných terás rôznych veľkostí, tvarov a materiálov na mieru každému zákazníkovi.

dizajn - vyhody terasoveho prekrytia

Dizajnové a elegantné prekrytie

Nie každému sa páči klasické masívne a kopulovité zastrešenie bazénu. Budete mať elegantné a kompaktné bazénové zastrešenie vhodné pre celoročné použitie.​

pristup - vyhody terasoveho prekrytia

Inovatívny a inteligentný prístup

Novinka na trhu spĺňa náročné požiadavky dnešnej doby – bezpečné, flexibilné, ekonomické a chytré zakrytie bazéna, ktoré nezaberá miesto a neprekáža.

Jednoduché a inteligentné

ovládanie pojazdnej terasy

Zakrytie a odkrytie bazéna je otázkou niekoľko sekúnd. Odsunutie terasy je veľmi jednoduché, pre deti však zabezpečené a nemožné. Naviac dodávaný aretačný systém zvyšuje bezpečnosť terasy na maximum.
V ponuke sú terasy manuálne, alebo terasy s automatickým pohonom. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbať, ani nič odsúvať. Automatické terasy tiež umožňujú možnosť napojenia na systémy inteligentnej domácnosti, môžete tak kontrolovať a ovládať vaši terasu aj na diaľku on-line. Na obrázkoch máte možnosť vidieť najčastejšie

priklad posunupriklad posunupriklad posunupriklad posunupriklad posunu

Naše prekrytia bazénov pojazdnou terasou sa prispôsobujú individuálnym požiadavkám a návrhom každého zákazníka. Na vaše želanie je možné vyrobiť rôzne veľkosti a tvary terás.

• Vybrať si môžete z rôznych variant krytín – drevo, WPC, umelý trávnik • Ku každej terase je počítaný statický výpočet podľa požiadavky zákazníka • Konštrukcia zastrešenia je hliníková – je ľahká, nehrdzavie, má vysokou životnosť a je vhodná aj pre agresívne prostredie (morská soľ).

Naše realizácie

terasové prekrytia bazéna

 Vo fotogalérií nájdete niektoré naše realizácie, ktoré sú inštalované u našich spokojných klientov. Je to len výber z množstva prestrešení (zastrešení) bazénov, ktoré sme za dlhoročnú prax realizovali. Ďalšie naše realizácie si môžete pozrieť na našich facebookových stránkach.

Ste nerozhodný, aký typ bazéna si vybrať?  Aké doplnky potrebujete?
Hľadáte rôzne možnosti a riešenia?  

Máte mnoho otázok a očakávaní? 

Pýtajte sa na čokoľvek , čo vás ohľadne bazénov zaujíma.
 My vám radi vám ochotne všetko vysvetlíme.

bezplatná konzultácia

Viete, aký typ bazéna si vybrať? Spoločne už len doladíme  možnosti montáže, dodania, výberu doplnkov? 

V našej širokej ponuke typových prevedzení, technológií, či doplnkov si určite vyberiete všetkopodľa vašich predstáv.

My vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku úplne zdarma

vypracovať cenovú ponuku

Vyplňte formulár a my sa Vám ohlásime!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.