Bezplatná konzultácia

Bazény s prepadom

Najmodernejší typ rodinných bazénov

Bazény s prepadom overflow

Bazény s prepadom, alebo bazény s prepadovým žľabom „overflow“ sú najmodernejším typom polypropylénových bazénov. Pri bazénoch s prepadovým žľabom je hladina vody totožná s  vnútornou hornou hranou. Bazén je teda úplne naplnený vodou. Voda sa  odvádza cez prepadový žľab do vyrovnávacej nádrže, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou systému technológie filtrácie.

Sú neodmysliteľné zvlášť pri verejných bazénoch, a tiež pri bazénoch s požiadavkou maximálneho komfortu a vysokých nárokoch na čistotu a úpravu vody.

bazeny s prepadom

Rokmi overená kvalita bazénov

Bazény s prepadom AS-ADREA

Prepadový žľab zabezpečuje odtok povrchovej znečistenej vody do vyrovnávacej nádrže, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou systému technológie filtrácie. Rovnako eliminuje vznik odrazových vĺn, nakoľko voda sa prelieva za okraj bazénu do žľabu.  Odstraňuje z hladiny plyny, vzniknuté napr. pri nočnom prechlórovaní chlórovými šokmi resp. plyny, ktoré obsahujú minerálne a termálne vody. A v neposlkednej rade  zabraňuje tvorbe olejového filmu z opaľovacích olejov a krémov, ktoré sú zdrojom biologického a bakteriologického znečistenia vody v bazéne

Bazény s  prepadom od spoločnosti ASIO-SK typovo označené ako AS-ARDEA sú vyrábané vo výrobných prevádzkach našej spoločnosti,  zvarovaním PP materiálu obchodného označenia pollywooplen. Ten je stabilizovaný voči účinkom UV žiarenia, a je teda stálofarebný.  Chemická odolnosť materiálu je zaručená samotnou štruktúrou materiálu, jeho chemickým zložením a použitím aditívnych zložiek. PP materiál je úplne inertný voči pôsobeniu bežných chemikálií, väčšiny kyselín a zásad, chlóru a pod.

Teleso bazénu je zvarované a následne vystužované technológiou ASIO plastic pool s využitím najmodernejšej techniky a extrudérového zabezpečenia všetkých kritických miest, obzvlášť dna bazénu a predovšetkým vstupných schodísk. Bazény sú konštrukčne riešené pre zabudovanie do terénu až po horný okraj. Uložené musia byť vždy na betónovej armovanej ploche s hrúbkou 100-150 mm a rovinatosťou ±3 mm a s následným statickým zaistením obetónovaním alebo obmurovaním. Je to ideálny bazén pre deti.

Naše realizácie bazénov

Bazény s prepadom

 Vo fotogalérií nájdete niektoré naše realizácie, ktoré sú inštalované u našich spokojných klientov. Je to len výber z množstva bazénov, ktoré sme za dlhoročnú prax realizovali. Ďalšie naše realizácie si môžete pozrieť na našich facebookových stránkach.

Naše realizácie

lokality zabudovania našich rodinných bazénov

Vzhľadom na veľké množstvo realizovaných rodinných bazénov či už v skimmerovom prevedení, alebo v prevedení s prepadovým žľabom uvádzame v ďalšom len niektoré lokality zabudovania: Humenné, Rožňava, Kalinovo, Rimavská Sobota, Lučenec, Brezno, Veľký Krtíš, Dobrá Niva, Banská Bystrica, Vlkanová, Žiar nad Hronom, Lutila, Rimavské Janovce, Levice, Kalná nad hronom, Zbrojníky, Dvorníky, Nitra, Koliňany, Nitrianske Hrnčiarovce, Šaľa, Bratislava, Rovinka, Borinka, Mariánka, Bernolákovo, Kráľov Brod, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Vrícko, Nemce, Zálesie, Sučany, Dlhé Pole, Petrovice, Lazy pod Makytou, Opatová, Považská Bystrica, Konská, Rosina, Dubnica nad Váhom, Žilina, Necpaly, Bytča, Martin, Réca, Rajecké Teplice, Malatíny, Senica, Lozorno, Suchá nad Parnou, Vráble, Dvory nad Žitavou, Zlaté Moravce, Zázrivá, Ružomberok, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Michal na Ostrove, Báb, Nové Zámky, Bánov, Trnovec nad Váhom, Modra, Bratislava, Pezinok, Podunajské Byskupice, Tomášov, Smolenice, Ivánka pri Dunaji, Dunajská Streda, Bojnice, Púchov, Senec, Krajné

Referencie ASIO-SK, s.r.o.

Vyplňte formulár a my sa Vám ohlásime!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.