Jednostranné pochôdzne prestrešenia KALIFORNIA

Jednostranné pochôdzne prestrešenia KALIFORNIA

Jednostranne pochôdzna KALIFORNIA

Ak hľadáte optimálny pomer medzi veľkosťou a funkčnosťou, potom tento model je zastrešením práve pre Vás. Ide o kombináciu zvislých stien v uhle cca 80° a vypuklých segmentov.

Z hľadiska veľkosti a funkčnosti zastrešenia je optimálnym riešením.

Vďaka svojmu modernému prevedeniu a peknému vzhľadu je doporučovaná za všetkých okolností.

Pohyb bez obmedzení u tohto typu zastrešení je možný okolo 3 strán bazénu.

Posuvné dvere sú umiestnené vo vertikálnej bočnej stene, najviac posuvné alebo otváracie dvere môžu byť v prednej a zadnej stene.

Vo vertikálnej bočnej stene sú umiestnené posuvné dvere, v prednej a zadnej stene môžu byť presuvné alebo otváracie dvere.

 

Tento model je obzvlášť atraktívny pre bazény umiestnené vedľa budov alebo stien.

Technické prevedenie

Na výrobu zastrešení používame špeciálne vystužene eloxované profily 50×60 a 60x60mm.

Výplň modulov a čiel je komôrkovym polykarbonátom s hliníkovou výstuhou, veľmi pevné a vhodné aj do horských oblastí.

Veľmi ľahký posun modulov a pochôdznych koľajníc je zabezpečený pomocou nerezových ložisiek, ktoré sú dodávané zdarma.

Všetok spojovací materiál na výrobu zastrešenia bazéna je nerezový, alebo hliníkový. Jedná sa o perfektné riešenie zastrešenia bazéna v štýlovom a robustnom prevedení.

Pre dokonalé utesnenie medzi segmentami je použité tesnenie EPDM v čiernej farbe. Vďaka svojím vlastnostiam zaručuje maximálnu životnosť a vysokú pružnosť v každom ročnom období.

Príklady realizácií

Referencie

Vzhľadom na veľké množstvo realizovaných bazénov či už v skimmerovom prevedení, alebo v prevedení s prepadovým žľabom uvádzame v ďalšom len niektoré lokality zabudovania: Humenné, Rožňava, Kalinovo, Rimavská Sobota, Lučenec, Brezno, Veľký Krtíš, Dobrá Niva, Banská Bystrica, Vlkanová, Žiar nad Hronom, Lutila, Rimavské Janovce, Levice, Kalná nad hronom, Zbrojníky, Dvorníky, Nitra, Koliňany, Nitrianske Hrnčiarovce, Šaľa, Bratislava, Rovinka, Borinka, Mariánka, Bernolákovo, Kráľov Brod, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Vrícko, Nemce, Zálesie, Sučany, Dlhé Pole, Petrovice, Lazy pod Makytou, Opatová, Považská Bystrica, Konská, Rosina, Dubnica nad Váhom, Žilina, Necpaly, Bytča, Martin, Réca, Rajecké Teplice, Malatíny, Senica, Lozorno, Suchá nad Parnou, Vráble, Dvory nad Žitavou, Zlaté Moravce, Zázrivá, Ružomberok, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Michal na Ostrove, Báb, Nové Zámky, Bánov, Trnovec nad Váhom, Modra, Bratislava, Pezinok, Podunajské Byskupice, Tomášov, Smolenice, Ivánka pri Dunaji, Dunajská Streda, Bojnice, Púchov, Senec, Krajné…     Bližšie informácie na vyžiadanie.